Skoki, hobby horse i słońce – relacja z zawodów towarzyskich w Jakubowie! 🏇🌞

12 czerwca 2024by Royho
f005_zawody-w-skokach-przez-przeszkody_Jakubow_2024_gmina_Radwanice_ROYHO_PL.jpg

9 czerwca 2024 roku, Jakubów stał się centrum sportowych emocji, goszcząc Zawody Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody oraz Zawody Hobbyhorse. To wydarzenie przyciągnęło zarówno zawodników, jak i kibiców, oferując niezapomniane wrażenia na świeżo wyremontowanym parkurze o wymiarach 60 x 40 m.

Emocje na wysokościach

Zawodnicy rywalizowali w konkursach o wysokości 60 cm, 70 cm, 80 cm i 100 cm, walcząc o prestiżowy Puchar Wójta Gminy Radwanice. Była to doskonała okazja, by zobaczyć w akcji zarówno doświadczonych jeźdźców, jak i młodych talentów.

W międzyczasie, entuzjaści Hobbyhorse mieli swoje pięć minut, skacząc o Puchar Starosty Polkowickiego. W kategoriach do 50 cm, do 60 cm, do 80 cm oraz w potędze skoku, młodzi zawodnicy pokazali, że pasja i zaangażowanie są najważniejsze, niezależnie od formy rywalizacji.

Nasza firma w akcji

Jesteśmy dumni, że nasza firma mogła być częścią tego wydarzenia. Ufundowaliśmy nagrody w konkursie 50/60 cm, co sprawiło nam ogromną radość. Dodatkowo, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy ogrodzenie z PCV TEXAS III, które otaczało parkur, dodając mu profesjonalnego wyglądu i zwiększając bezpieczeństwo zawodników.

Parkur w Jakubowie otoczony ogrodzeniem PCV TEXAS III z lotu ptaka podczas zawodów.
Parkur w Jakubowie ogrodzony ogrodzeniem PCV TEXAS III od ROYHO.

Perfekcyjna organizacja i idealna pogoda

Zawody zostały perfekcyjnie zorganizowane przez Stowarzyszenie „KS Libra Jakubów”, z dyrektor Alicją Staszak na czele. Obsługę medyczną zapewniła niezawodna Grupa ratownicza „Dziesław”. Komisji Sędziowskiej przewodniczyła Anna Krzesiewicz, wspierana przez Roberta Bartkowiaka i Justynę Rorysewicz-Rudy. Dzięki ich pracy zawody przebiegły sprawnie i bez zakłóceń.

Pogoda była wręcz idealna – słońce świeciło, ale dzięki lekkiemu wiatrowi, nikt nie czuł się przytłoczony upałem. To doskonałe warunki zarówno dla zawodników, jak i kibiców, którzy mogli cieszyć się sportowymi emocjami w komfortowych warunkach.

Na uczestników i kibiców czekała różnorodna oferta gastronomiczna. Smaczne jedzenie i napoje dodawały energii zarówno zawodnikom, jak i wspierającym ich kibicom.

Gratulacje i podziękowania

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za niesamowite występy i dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia. Dziękujemy również sponsorom za ufundowanie cennych nagród.

Czekamy na kolejne zawody i jeszcze więcej sportowych emocji!

Fotorelacja

Zawodnik skaczący przez przeszkodę na koniu.
Zawodnik skaczący przez przeszkodę na koniu.
f002_ogrodzenie-pcv_TEXAS_III_ROYHO_PL
Zawodnik skaczący przez przeszkodę na koniu.
Kibice podczas zawodów w Jakubowie.
Dekoracja zawodników.
Parkur w Jakubowie otoczony ogrodzeniem PCV TEXAS III z lotu ptaka podczas zawodów.
Stoisko firmy ROYHO.
Zawodnik skaczący przez przeszkodę na koniu.
Przeszkoda stajni KS Libra
Komisja sędziowska podczas zawodów w Jakubowie
Zawodnik skaczący przez przeszkodę na koniu.
Zawodnik na koniu.
Zawodnik skaczący przez przeszkodę na koniu.

ROYHO

Profesjonalne wyposażenie Twojej stajni. Akcesoria, ogrodzenia, ściółka.
+48 690 443 032

www.royho.pl

office@royho.pl

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
SOCIAL MEDIA

Śledź naszą aktywność

Bądź z nami na bieżąco dzięki mediom społecznościowym.