Odpowiadamy na maile od naszych klientów: Dlaczego warto wybrać ogrodzenia PCV?

15 maja 2024by Royho
f003_ogrodzenie-pcv_TEXAS_III_ROYHO_PL.jpg

Drogi Kliencie,

dziękujemy za Twój mail i cenne uwagi na temat kosztów ogrodzeń PVC w porównaniu do drewnianych i stalowych. Rozumiemy, że cena jest ważnym czynnikiem przy wyborze ogrodzenia, dlatego chcielibyśmy przedstawić kilka argumentów, które pokazują, że ogrodzenia PVC mogą być bardziej opłacalnym wyborem w dłuższej perspektywie.

1.Trwałość i niska konserwacja 🌧️☀️

Ogrodzenia PVC są niezwykle trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, w tym deszcz, śnieg, promieniowanie UV i wilgoć. W przeciwieństwie do drewnianych ogrodzeń, które wymagają regularnego malowania, impregnacji i napraw, ogrodzenia PVC nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Stalowe ogrodzenia mogą rdzewieć, co również generuje dodatkowe koszty utrzymania. PVC pozostaje estetyczne i funkcjonalne przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ogrodzenie farmerskie PCV TEXAS III
Fragment ogrodzenia TEXAS III z gwarancją jakości ROYHO – trwałość i elegancja w jednym!

2. Łatwość montażu 🔨🕒

Ogrodzenia PVC są łatwe w montażu, co często przekłada się na niższe koszty instalacji. Wiele systemów PVC jest zaprojektowanych jako modułowe, co umożliwia szybki i prosty montaż, nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy. To oznacza oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy na wynajem profesjonalnych ekip montażowych.

3. Bezpieczeństwo 🛡️🔒

Dzięki swojej elastyczności ogrodzenia PVC są mniej podatne na pęknięcia czy łamanie w porównaniu do drewna czy metalu. Zapewniają one również gładką powierzchnię, co zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń przez dzieci, zwierzęta domowe, a także konie. Właściciele zwierząt docenią fakt, że ogrodzenia PVC nie mają ostrych krawędzi ani drzazg, co czyni je bezpiecznym wyborem.

4. Łatwość utrzymania 🧽✨

Ogrodzenia PVC są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Wystarczy je przetrzeć wodą z mydłem, aby wyglądały jak nowe. Nie ma potrzeby malowania, bejcowania ani innych skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, które są często wymagane w przypadku ogrodzeń drewnianych czy metalowych.

Ogrodzenie PCV TEXAS III
Fragment ogrodzenia TEXAS III – wytrzymałość i styl idealne na parkur, w tle jeździec na koniu.

5. Długoletnia gwarancja 📜✅

Oferujemy 5-letnią gwarancję na ogrodzenia PVC TEXAS II, TEXAS III i TEXAS IV, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości naszych produktów. Inwestując w PVC, masz pewność, że w razie jakichkolwiek problemów, możesz liczyć na nasze wsparcie.

6. Koszt całkowity (Total Cost of Ownership) 💰📉

Choć początkowy koszt zakupu ogrodzenia PVC może być wyższy, jego całkowity koszt w trakcie użytkowania jest często niższy. Eliminacja wydatków na konserwację, naprawy i wymiany sprawia, że ogrodzenia PVC są bardziej opłacalne na przestrzeni wielu lat.

Mamy nadzieję, że te argumenty pomogą Ci lepiej zrozumieć, dlaczego ogrodzenia PVC mogą być korzystnym wyborem. Dziękujemy za Twoje pytania i zachęcamy do dalszej dyskusji. Jeśli masz więcej wątpliwości, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ROYHO

Profesjonalne wyposażenie Twojej stajni. Akcesoria, ogrodzenia, ściółka.
+48 690 443 032

www.royho.pl

office@royho.pl

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
SOCIAL MEDIA

Śledź naszą aktywność

Bądź z nami na bieżąco dzięki mediom społecznościowym.