Sieczka Box Straw: doskonała ściółka dla Twoich Gryzoni

2 stycznia 2024by Royho
f002_sieczka-box-straw-dla-gryzoni_ROYHO_PL.jpg

W świecie hodowli gryzoni, gdzie komfort, higiena i zdrowie są priorytetem, wybór odpowiedniej ściółki odgrywa kluczową rolę w stworzeniu optymalnych warunków życia dla Twoich małych przyjaciół. Sieczka Box Straw, będąca efektem zaawansowanego przetwarzania słomy pszennej wysokiej klasy, stanowi doskonałe rozwiązanie, spełniające najwyższe standardy w dziedzinie jakości i funkcjonalności.

Wysoka jakość ze słomy pszennej wysokiej klasy

  1. Proces kontroli jakości: sieczka Box Straw to produkt, którego produkcja opiera się na selektywnej słomie pszennej wysokiej klasy. Każde źdźbło przechodzi przez rygorystyczny proces kontroli jakości zaraz po dostawie do producenta. Tylko te, które spełniają najwyższe standardy, są wykorzystywane do produkcji ściółki.
  2. Czystość bez kompromisów: sieczka jest maksymalnie oczyszczona z kurzu i zanieczyszczeń. To istotne, aby zapewnić gryzoniom czyste i bezpieczne środowisko. Dzięki temu, Twoje małe przyjaciółki mogą cieszyć się komfortem i higieną w swoim otoczeniu.
Sieczka Box Straw dla gryzoni
Sieczka jest maksymalnie oczyszczona z kurzu i zanieczyszczeń. Więcej >>

Chłonność przekraczająca standardy

  1. Wydajność chłonności: sieczka Box Straw posiada 7-8 razy większą chłonność niż standardowa słoma, co sprawia, że jest wyjątkowo efektywna w utrzymaniu środowiska gryzoni suche i komfortowe. To szczególnie istotne w kontekście zapobiegania chorobom skórnym i utrzymania dobrego stanu zdrowia zwierząt.
  2. Lepsza niż standardowe ściółki na rynku: w porównaniu z innymi ściółkami dostępnymi na rynku, sieczka Box Straw oferuje około 2 razy lepszą chłonność. To oznacza, że jesteś pewien, że Twoje gryzonie mają najlepsze warunki do życia.
Sieczka Box Straw ze słomy pszennej
Box Straw posiada 8 krotnie większą chłonność niż standardowa słoma.

 

Opakowanie przyjazne dla środowiska

Recyklingowy aspekt opakowania: jedno opakowanie sieczki Box Straw (o wadze 24 kg) zawiera 800-850 litrów ściółki. Co istotne, opakowanie to w 100% nadaje się do recyklingu, co wpisuje się w zrównoważone praktyki w hodowli.

Sieczka Box Straw dla gryzoni
Jedno opakowanie zawiera 800-850 litrów ściółki. Więcej >>

 

Sieczka Box Straw – wybór mądry i zrównoważony dla Gryzoni

Wprowadzając sieczkę Box Straw do hodowli gryzoni, decydujesz się na produkt najwyższej jakości, który łączy w sobie czystość, chłonność i przyjazne dla środowiska opakowanie. Twoje gryzonie zasługują na to, aby mieszkać w komfortowych i higienicznych warunkach, a Sieczka Box Straw to klucz do osiągnięcia tego celu. Inwestując w tę ściółkę, inwestujesz w dobrostan swoich małych towarzyszy życiowych.

Sieczka Box Straw dla gryzoni
Czysta i chłonna sieczka ze słomy pszennej dla Twoich gryzoni.

ROYHO

Profesjonalne wyposażenie Twojej stajni. Akcesoria, ogrodzenia, ściółka.
+48 690 443 032

www.royho.pl

office@royho.pl

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
SOCIAL MEDIA

Śledź naszą aktywność

Bądź z nami na bieżąco dzięki mediom społecznościowym.