Trociny ProBioBED Classic: Innowacyjne rozwiązanie dla kompleksowej opieki nad drobiem w hodowli

24 grudnia 2023by Royho
f001_trociny-probiobed-classic_dla-drobiu_ROYHO_PL.jpg

W dynamicznym świecie hodowli drobiu, gdzie efektywność, zdrowie stada, i zrównoważone praktyki są kluczowe, wybór odpowiedniej ściółki staje się decyzją strategiczną. Trociny ProBioBED Classic, będące doskonałą kombinacją ekologii, sterylności i wydajności, oferują hodowcom drobiu rozwiązanie, które spełnia najwyższe standardy zarówno pod kątem zdrowia zwierząt, jak i zrównoważonego gospodarowania.

Trociny ProBioBED Classic dla drobiu

Specyfika hodowli drobiu a trociny ProBioBED Classic

  1. Wilgotność na poziomie idealnym dla drobiu: W hodowli drobiu, utrzymanie odpowiednich warunków wilgotności jest kluczowe. Trociny ProBioBED Classic charakteryzują się wilgotnością niższą niż 12%, co sprawia, że są one doskonałym wyborem dla hodowli kurcząt czy kaczek. Zminimalizowana wilgotność eliminuje ryzyko chorób układu oddechowego i poprawia warunki środowiska, w jakim rozwijają się pisklęta.
  2. Zdrowie zwierząt a brak patogenów: Jednym z głównych wyzwań w hodowli drobiu jest kontrola zdrowia stada. Trociny ProBioBED Classic są sterylizowane w temperaturze 200-250°C, eliminując mikroorganizmy, patogeny, czy wirusy, które mogą zagrażać zdrowiu ptaków. Dla hodowców to kluczowa gwarancja, że środowisko, w którym przebywa drobiu, jest wolne od potencjalnych zagrożeń zdrowotnych.
  3. Biodegradowalność dla zrównoważonego gospodarowania: Hodowla drobiu często stawia przed hodowcami wyzwania związane z gromadzeniem i utylizacją zużytej ściółki. Trociny ProBioBED Classic rozwiązują ten problem, ponieważ są w 100% biodegradowalne. To oznacza, że po użyciu nie stanowią obciążenia dla środowiska, przyczyniając się do zrównoważonego i ekologicznego gospodarowania w ramach hodowli.
  4. Elastyczna warstwa ochronna dla komfortu drobiu: Drobiazgowe detale, takie jak struktura, długość i wytrzymałość wiórów, nie są bez znaczenia dla dobrostanu drobiu. Trociny ProBioBED Classic, tworząc elastyczną warstwę ochronną, symulują naturalne warunki, co ma pozytywny wpływ na zdrowie i komfort zwierząt. To istotne zwłaszcza dla hodowców, którzy cenią sobie zdrowy rozwój i dobre samopoczucie swojego stada.
  5. Wydajność opakowania dla oszczędności zasobów: W hodowli drobiu, gdzie efektywność gospodarowania zasobami ma kluczowe znaczenie, Trociny ProBioBED Classic oferują wydajność, którą doceni każdy hodowca. Wysoka gęstość sprasowanych trocin w jednym balocie (550 litrów) o wymiarach 80 x 40 x 30 cm sprawia, że oszczędność miejsca podczas składowania staje się rzeczywistością.
ProBioBED Classic
ProBioBED Classic odpylone trociny zapewniające sterylne środowisko w hodowli drobiu. Więcej >>

Podsumowanie: Drobiazgi, które wyróżniają ProBioBED Classic w hodowli drobiu

W praktyce hodowli drobiu, gdzie każdy detal ma znaczenie, Trociny ProBioBED Classic wyróżniają się jako kompleksowe rozwiązanie. Niska wilgotność, sterylność, biodegradowalność, elastyczna warstwa ochronna, i wydajność opakowania – to wszystko sprawia, że produkt ten doskonale spełnia potrzeby hodowców, którzy zwracają uwagę na każdy aspekt swojej działalności. ProBioBED Classic nie tylko przyczynia się do zdrowia i dobrostanu drobiu, ale także wpisuje się w paradygmat zrównoważonej hodowli, stanowiąc wzór dla nowoczesnych praktyk w branży drobiarskiej.

Trociny ProBioBED Classic dla drobiu

 

ROYHO

Profesjonalne wyposażenie Twojej stajni. Akcesoria, ogrodzenia, ściółka.
+48 690 443 032

www.royho.pl

office@royho.pl

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
SOCIAL MEDIA

Śledź naszą aktywność

Bądź z nami na bieżąco dzięki mediom społecznościowym.